☰ menu
Reviews
 • Erika
  Kedves Bence!Elnézést, hogy Rómából való hazaérkezésünk után viszonylag késve jelentkezem. Valamilyen fertőzést kaptam el és ma tudtam először felkelni...Szeretném megköszönni a kedvességedet, türelmedet, munkádat és azt, hogy minden alkalommal fáradhatatlanul segítettél, amikor arra szükségünk volt. Meg vagyok győződve arról, hogy ez a szállás attól sokkal értékesebb Rómában, hogy Te ott állsz mögötte és végtelen türelemmel segíted az utasokat.Természetesen írok az oldalatokra is, hogy más leendő utasok is tudjanak tájékozódni erről a lehetőségről.Sok szeretettel kívánok Neked további jó munkát és minden jót: Erika
  Read more >>>
 • Anca Ionescu and sister
  Me and my sister enjoyed a lot the stay at Casa Simpatia in Rome, we were satisfied with the services, with the room, with the host (mr. Condemi) and his kindness and hospitality, and we hope we will be able to return in Rome soon in the future, because the city is a priceless treasure.
  Read more >>>
 • Ačiū Jums! Būtinai rekomenduosiu draugams. Pagarbiai, Birutė
  Viešnagė patiko! Rinkomes, kad būtų su virtuve, bet tiesą pasakius nei karto nesigaminom :) Mieste visokių skanybių išragavom :)
  Butas tvarkingas, švarus, pakankamai arti žymių objektų. Ir labai skanus vynas, kurį gavome atvykę :) Ar Lietuvoje jo rastume? ​

  Ačiū Jums! Būtinai rekomenduosiu draugams.
  Pagarbiai,
  Birutė
  Read more >>>
 • Piotr
  Very nice accomodation in Rome to spend some special days..
  Read more >>>
 • Attesa di Commento
  Děkujeme za vaši vstřícnost během našeho pobytu.Byli jsme opravdu příjemně překvapeni.U nás nejsme zvyklí na takový milý přístup. Taky proto hodnotíme vysoce služby Casa Simpatia a určitě se k vám brzy vrátíme a doporučíme vaše apartmány rodině a našim známým,kteří se chystají do Říma. Vzkaz pro Paola,az zase budete v České republice,zastavte se u nás
  Read more >>>
 • Bandúr-Kreiter Edit
  Kedves Bence!

  Szeretném megköszönni a segítséget és a szervezést, minden nagyon jól sikerült! Az apartman kifogástalan volt, a házigazdák kedvesek. Az elhelyezkedéssel is nagyon meg voltunk elégedve, mert minden volt a közelben. Egyszóval minden tökéletes volt, amint lesz alkalmunk visszamenni, szeretnénk is, és újra Önökkel fogom a kapcsolatot felvenni. Nem tudom kapott-e tőlük visszajelzést, remélem rendben hagytunk ott mindent, igyekeztünk magunk után rendet tenni.

  További jó munkát kívánok Önnek és minden jót!
  Read more >>>
 • Martin Slovak Ríme.
  Strávili sme (10 ľudí) v Ríme perfektný čas (skoro jeden týždeň) koncom februára 2016. Ubytovali sme sa v Casa Simpatia. Apartmány sa nachádzajú v blízkosti stanice metra Vittorio Emanuelle - takže všetko v Ríme bola ľahko dostupné (buď pešo alebo metrom). Ubytovanie bolo poskytnuté v starších bytoch, ktoré boli plne vybavené a pohodlné. Všetko bolo perfektne zorganizované Paolom (doprava z/ a na letisko (Ciampino), raňajky každý deň, jeden obed formou bufetových stolov počas pobytu, 2ks bedekrov, vstupenky na audiencii u pápeža) – Paolo splnil všetko ako sľúbil – vynikajúci pomer výkonu a ceny. Prežili sme naozaj veľmi pekné chvíle v Ríme a aj touto cestou by sme sa radi poďakovali Paolovi ešte raz za jeho pomoc s našou dovolenku v Ríme.
  Read more >>>
 • Brida Josef
  1) Jak se vám líbil pobyt u CASA SIMPATIA? - Viem, že Rím ponúka mnohé ubytovania. V našej krajine tí, ktorí máme šťastie na prácu, nedosahujeme rovnako vysoké zárobky, ako sú možno v Taliansku. Nesťažujem sa na to, ale svoje výdavky prispôsobujem svojim daným možnostiam. Apartmány nehotelového typu, aké ponúka Casa Simpatia, sa nám páčia, plne nám vyhovujú a ani sme nemienili skúšať či riskovať niečo iné. Navyše sme sa veľmi tešili vidieť opäť Paola, Tatianu i všetkých tých, ktorých sme tam pred rokom stretli. Tentokrát do Ríma na rovnaký počet dní s nami šli aj otcova sestra s vnučkou.

  2) Byli jste spokojeni (s cenou, službami, čistotou, ochotou) ? - S cenami, so všetkými službami, ochotou i čistotou sme spokojní.

  3) Doporučili byste nás přátelům nebo byste se v budoucnu vrátili? - Určite áno, je na nich, ak si zvolia individuálnu dovolenku, teda nie organizovanú hromadným autobusom. Radi im poskytneme potrebné informácie a už viacerým sme poskytli. My sa s nimi delíme o naše dojmy a zážitky.

  4) S čím jste nebyli spokojeni? - Nič také ma nenapadá. So službami Casa Simpatia sme opäť boli veľmi spokojní. Majú svoje čaro, osobný, priateľský kontakt pána Paola so svojími klientami. Môj otec sa už pred rokom kladne vyjadril, že naša dovolenka v Ríme bola nad jeho očakávania.

  5) Jaká jsou vaše doporučení nebo stížnosti na personál CASA SIMPATIA? - Fandím im, prajem, aby sa im aj naďalej stále dobre darilo. Nemáme žiadne sťažnosti.

  S pozdravom Jozef Brida
  Read more >>>
 • Edit és Feri
  Februárban 4 csodálatos napot töltöttünk a párommal a nagyon barátságos, tágas,központi helyen lévő szállodában.A reggeli és az ebéd az igazi,olasz hangulatú Romantika kisvendéglőben volt,a csodálatos friss croissantokat nem lehet elfelejteni.Paolo és Bence nagyon jó vendéglátók,a személyes problémáink megoldásában mindig maximálisan segítettek.
  Read more >>>
 • Marianna B
  Dobrý deň, chcela by som Vám poďakovať za sprostredkovanie skvelého ubytovania, vďaka ktorému som prežila naozaj úžasný necelý týždeň v Ríme. Vďaka Vašim inštrukciám som sa na miesto dostala pomerne ľahko a rýchlo. Pani Giuseppina bola perfektná, milá, ochotná a komunikatívna hostiteľka, dorozumeli sme sa aj napriek mojím značným rezervám v taliančine a cítila som sa ako doma. Páčili sa mi aj ubytovacie priestory a výhodná poloha. Kniha o Ríme ma veľmi potešila cenou i kvalitou, samozrejme som využila možnosť zakúpenia. Už teraz rozmýšľam, kedy sa opäť vrátim! Určite Vaše služby odporučím aj priateľom :) Ešte raz ďakujem, prajem pekný deň a veľa spokojných klientov. S pozdravom .
  Read more >>>
 • Oláh György
  Kedves Bence.

  Szerteném megköszönni kiváló munkádat, és a rugalmasságodat. Szüleim nagyszerüen érezték maguk, feledhetetlen élménnyel gazdagodtak.

  További munkádhoz hasonló sikereket kivánok.
  Oláh György
  Read more >>>
 • Túri Mónika
  Nagyon jól éreztük magunkat, Róma csodálatos! Irodájukat ajánlani fogjuk!

  Köszönettel:
  Túri Mónika
  Read more >>>
 • D. Novosedlíková
  Dobrý deň, ešte raz Vám chcem poďakovať za sprostredkovanie ubytovania, určite Vás odporučím mojim známym. Apartmán bol absolútne dokonalý, Rím bol prekrásny a dcéra získala v súťaži tretie miesto (z 29 účastníkov zo 17 krajín). Prajem veľa šťastia a pozdravujem,
  Read more >>>
 • Sergei
  Здравствуйте , спасибо большое за все, помощь туристам и ультрасовременной профессионализм. Также отличноe вино предлагаетe.
  Привет из Санкт-Петербурга и Вильнюса.
  Read more >>>
 • Horváth Bálint
  Kedves Bence és Paolo!

  Csodálatos egy hetet töltöttünk Rómában, mivel segítségeteknek, kedvességeteknek, vendégszereteteknek köszönhetően csak a pihenésre, kikapcsolódásra koncentrálhattunk. Az apartmanban szinte helybelinek érezhettük magunkat, minden, amire szükségünk volt, a közelben elérhető volt, így mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy titeket válasszon! Mindannyian valóban úgy éreztük, hogy számotokra az a legfontosabb, hogy a vendégeitek jól érezzék magukat! Még egyszer nagyon köszönünk mindent!:)
  Read more >>>